Honeywell ROUND

Vienos zonos termostatas

*Paprasta, nebrangi šildymo valdymo sistema, tavo internetu pasiekiamiems namams.

*Baterijų ilgaamžiškumas 2 metai

*Savaitinis šildymo tvarkaraštis

*Galimybė koreguoti sistemos parametrus palikus namus

Kadangi termostatas ir skysto kuro katilas sujungiamas be laidų, termostatą galima paprastai perkelti ten kur jums patinka, išvengiant kabelių tiesimo kitoje vietoje. Daugiau jokių laidų ir skylių sienose. Minimalistinė termostato stilistika leidžia termostatą montuoti bet kokio stiliaus interjere.

Esant šalia termostato paprasta atlikti temperatūros korekcijas pasukant termostato korpuso kraštus prieš ar pagal laikrodžio rodyklę, taip sumažinant arba padidinant kambario temperatūrą. Kambario temperatūrą galima matyti ir tamsoje dėka švelniai mėlyno ekrano apšvietimo.

Naudojant kartu su nuotolinio ryšio moduliu galima lengvai programuoti savaitinį šildymo tvarkaraštį, sukurti naujus šildymo profilius dėka patogios, vartotojui lengvai suprantamos mobiliosios programėlės. Nuotolinė prieiga Honeywell serverių pagalba, suteikiama visam gyvenimui. Jokių abonentinių mokesčių. Užtenka namuose turėti interneto ryšį.

Galimybė naudojantis „https://ifttt.com/“ paslaugomis suteikti informaciją apie savo buvimo vietą, bei taip valdyti šildymo sistemą, sumažinti temperatūrą kai nutolstate nuo namų, ir vėl padidinti kai artėjate.

Nuo šiol ir galimybė integruoti kartu su Honeywell bevieliais apsaugos sprendimais, bei sekti visos įrangos darbą nuotoliniu būdu.